Biogas - NAIL CARE PROGRAM 15ml MOLLY LAC

Kód: 16007
164,38 Kč –19 %
biogel nail care program preparat wzmacniajacy plytke paznokcia 15ml
164,38 Kč –19 % 132,88 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

přípravek posilující nehtovou destičku

BIOGEL® je kondicionér určený pro lidi se silně oslabenými nehty, kteří potřebují intenzivní terapeutický podpůrný program.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIOGEL® je přípravek používaný k okamžitému zlepšení stavu ultratenkých a slabých nehtů. Je určen pro obzvlášť křehké a křehké nehty   .   Měl by se používat mimo jiné   po každém odstranění hrotů a akrylových nehtů, jakož i při normální profylaktické ochraně nehtové desky před nepříznivými vnějšími podmínkami. Může být použit jako přírodní lak a jako základ pro barevné smaltování.

Přípravek má moderní vzorec   bez formaldehydu   zcela odlišný od dříve používaných ochranných přípravků.

Vytvrzuje, ale také   doplňuje nehtovou desku   a biologicky ovlivňuje kreatin (základní stavební kámen nehtu) takovým způsobem, že mění jeho strukturu a posiluje ji.

Vytváří silnou kostru nehtů, která se stává odolnou vůči zraněním a poškození.   přípravek   obsahuje množství účinných látek včetně   přírodní L-cystein   , Který biologicky obnovuje nehty, čímž zvyšuje jeho růst a tloušťku.

GOAL

BIOGEL® je kondicionér určený pro lidi se silně oslabenými nehty, kteří potřebují intenzivní terapeutický podpůrný program.

VÝSLEDKY

Dalším výsledkem použití přípravku je jeho schopnost skrýt žloutnutí a změnu barvy.   Nová struktura kreatinu v nehtu přetrvává dlouho po tom, jak přestane být přípravek používán, a zůstává, dokud nová plotýnka nehtů nevyroste.

Keratin je hlavním stavebním kamenem nehtů a kutikuly kolem nehtů.   Je to přírodní sloučenina s velmi rozmanitým složením aminokyselin, z nichž se tvoří polypeptidové řetězce.   V keratinu jsou: cystin, arginin, glycin, tyrosin, fenylalanin, lysin a další aminokyseliny.

cystein (zkrácený název Cys) je kódována endogenní aminokyselina, která je součástí mnoha proteinů a obsahuje thiolovou skupinu, díky které je schopna tvořit sulfidických můstky - jeden z faktorů ovlivňujících terciární strukturu proteinů.   Je to derivát kyseliny alfa-aminopropiónovej, v níž byl jeden z atomů vodíku nahrazen sulfhydrylové skupinou -SH.   Oxidace kyslíku ze vzduchu dvěma molekulami cysteinu v důsledku přijetí dvou atomů vodíku ze skupin -SH - vytvoří se nová aminokyselina - cystin a molekula vody.   Existence cysteinu v proteinové struktuře umožňuje složení řetězce řetězce (tvoří se sirníkové můstky).   Nachází se ve vlasech, epidermis a nehtových proteinech.   Nedostatek této aminokyseliny se vždy projeví především poruchami keratózy, fragilitou vlasů,   křehké destičky na nehty, delaminace nehtů, rozdělené konce vlasů.   Glutathion také obsahuje ve struktuře cystein a hraje v našem systému malou roli.   Protein bohatý na cystein je kasein.

aminokyseliny - by měly být pravidelně dodávat na nehty, protože jsou potřebné pro jejich růst.   Experimentální se u zvířat ukázalo, že z nedostatků aminokyselin je nejdůležitějším úkolem nedostatek cystinu a jeho složky - cysteinu.   Jsou to právě tyto aminokyseliny, které jsou odpovědné za celkový stav a stav nehtové ploténky.   Nedostatek cysteinu lze snadno zjistit tím, že nehty ztrácejí lesk a jsou tenké a matné.   Při delší přetrvávající nerovnováze aminokyselin může dojít k vážnému poškození povlaku nebo dokonce k jeho vymizení.   Dosud se léčba L-cysteinem používá téměř výhradně ve formě látek užívaných orálně.   Vytvoření nové kvality L-cysteinu schopného proniknout hluboko do nehtové ploténky otevřelo nové příležitosti v kosmetice.

sacharidy   - nehty potřebují správné množství energie ve své formě, protože se vyznačují vysokým metabolismem.   Matrice destičky, ze které se nehet vytváří, patří k nejrychleji rostoucím lidským tkáním.   Proto byste si měli vždy pamatovat na zdravou a rozmanitou stravu.

vitamíny -   nehty jsou velmi citlivé na své nedostatky, zejména na nedostatek vitamínu A, při nedostatečném množství tohoto vitaminu (nedostatek nebo přebytek) se deska na nehty člověka stává velmi slabou, suchou a křehkou.   BIOGEL® také obsahuje   vitaminy A a B.

mikroelementy   - jejich nedostatek má velký vliv na růst nehtů.   Kromě zinku a mědi jsou nejdůležitějšími stopovými prvky, které ovlivňují nehty, železo, železo a měď.   S ohledem na to bylo složení přípravku doplněno železem, což podporuje účinek L-cysteinu

NÁVOD K POUŽITÍ

Při terapeutickém použití   - 2 - 3krát do roka po dobu asi 3 týdnů, - malování nejméně 2-krát týdně (samozřejmě mytí předchozí vrstvy).

při použití zpevnění   - naneste na nehty a podle potřeby je doplňte (bez praní)

Varování: Hořlavý.

Uchovávejte mimo dosah dětí.   Zamezte kontaktu s očima.   Pouze pro profesionální použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení