Elegantní výkonná UV/LED lampa na nehty 220W pro gel laky a gel RAINBOW

Kód: 92315
1 780,82 Kč –45 %
lampa do paznokci dual uvled 220w do lakierow hybrydowych i zeli z7 holo rainbow
1 780,82 Kč –45 % 986,30 Kč
Skladem

Z7 je kombinací dokonalého vzhledu a mimořádné funkčnosti. Elegantní design a ergonomický tvar ukrývají skutečně titanský výkon až 220 W. Na druhé straně je 57 energeticky úsporných diod rozmístěno v kopuli lampy tak, aby vám dodaly jistotu vždy dokonale vytvrzeného produktu i na palcích!

Duální UV/LED lampa   určená k vytvrzování gel laků, gelů a akrylových gelů.   Má až   57 rovnoměrně rozmístěných diod   , které dokonale vytvrdí produkt ze všech stran ... a navíc dvakrát rychleji než v jiných lampách!   Model Z7   má odnímatelné dno, díky čemuž je ideální pro manikúru i pedikúru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duální UV/LED lampa určená k vytvrzování gel laků, gelů a akrylových gelů. Má až 57 rovnoměrně rozmístěných diod , které dokonale vytvrdí produkt ze všech stran... a navíc dvakrát rychleji než v jiných lampách! Model Z7 má odnímatelné dno, díky čemuž je ideální pro manikúru i pedikúru.

Z7   je kombinací dokonalého vzhledu a mimořádné funkčnosti.   Elegantní design a ergonomický tvar ukrývají opravdu titánský   výkon až 220 W.   Na druhé straně je 57 energeticky úsporných diod rozmístěno v kopuli lampy tak, aby vám dodaly jistotu vždy dokonale vytvrzeného produktu i na palcích!

Lampa má   pohybový senzor a vestavěný časovač   s pohodlným LCD displejem, který má   čtyři provozní režimy:   10 sec, 30 sec, 60 sec, 99 sec.   Poslední - nejdelší režim je funkce, která se nejčastěji používá u produktů, které způsobují nepříjemné pocity při vytvrzování (např. štípající krycí gely).   Po aktivaci času 99 s se výkon postupně zvyšuje, čímž se na minimum snižují nepříjemné pocity spojené s polymerací produktu.

Lampa vytvrzuje ve velmi krátké době - 10 vteřin stačí k vytvrzení transparentního produktu, například základní a frenchové barvy nebo velmi tenké vrstvy krycí barvy.

Duální LED technologie, ve které lampa pracuje, je kombinací provozního rozsahu v   dvou vlnových rozmezích - 365nm a 405nm,   díky čemuž snadno vytvrdíte jakýkoli nehtový styling – od hybridní barvy až po náročné kamuflážní gely.

Výhody lampy Z7:

  • pohybový senzor
  • čtyři doby vytvrzování - 10, 30, 60 a 99 s. |
  • doba vytvrzování 99 s pracuje v inteligentním režimu zvýšení výkonu, který snižuje zapékání krycích produktů
  • displej LCD
  • duální LED/UV technologie: bezproblémové vytvrzování jakéhokoli hybridního a gelového produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: