EXCLUSIVE EFFECT PRÁŠEK NA NEHTY č. 1 1

Kód: R1P2M3E
Akce
164,38 Kč –51 %
Pylek do paznokci Exclusive effect nr 1 1
164,38 Kč –51 % 80,82 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Jedinečný, velmi exkluzivní efekt, který vás přenese do královského světa plný bohatství a hojnosti.   Vsaďte na manikúru hodnou jen těch největších hvězd!   Výrazně lesklý povrch nebo jen jemný akcent, který doplníte pylem   Exclusive   , upoutá všechny pohledy.   Odolný chromový efekt, který se předtím nedal dosáhnout – u nás nabírá nový význam!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný, velmi exkluzivní efekt, který vás přenese do královského světa plný bohatství a hojnosti. Vsaďte na manikúru hodnou jen těch největších hvězd! Výrazně lesklý povrch nebo jen jemný akcent, který doplníte pylem Exclusive , upoutá všechny pohledy. Odolný chromový efekt, který se předtím nedal dosáhnout – u nás nabírá nový význam!

Speciálně vybrané barvy, z nichž každá má jinou záři.   Vytvořte překvapivé kombinace ve světě nehtového umění.   Pokud hledáte chromatickou úpravu v trendu věčného glamour, vyberte si   Exclusive   pyl .   Vaše nehty ještě nikdy nebyly tak lesklé!   Mimořádně jemný pudr, který po nanesení na nehet ukáže svou pravou tvář a zaujme svým neodolatelným šarmem.

Působivá záře drahých kovů na dosah.   Velice stylový efekt, který potěší každého stylistu.

Pyl zaujme nejen svou barvou a leskem, ale také pohádkově jednoduchým způsobem aplikace.   Efekt vám umožní získat působivý chromatický povrch na barvě, kterou použijete jako základ.   Můžete také vytvářet složité vyvýšené vzory a vetřít pyl pouze do těchto prvků, abyste vytvořili neobvyklé ozdoby.   Stylové, nadpozemsky lesklé nehty vám pomohou dosáhnout vašeho cíle.

Silný, výrazný povrchový efekt získáte při aplikaci pylu na vaše oblíbené produkty bez disperzní vrstvy.

Pohrát si můžete i se vzory, texturami, ale nehtům můžete dát i jemnější efekt.   Vtíráním pylu do lepivé vrstvy (disperze) docílíte úžasného efektu.   Nezapomínejte však, že při obou způsobech aplikace to nezapomeňte celé překrýt top coatem a zafixovat v lampě.   Přesvědčte se sami, kolik možností vám dává   Exclusive Effect   .   Každá z barev se perfektně hodí k jakékoli barvě a hodí se ke každému stylingu, díky čemuž je velmi univerzální.

Velkolepý metalický efekt, na který by byla hrdá i ta největší hvězda!

Kapacita:   hmotnost pylu netto cca 2 g, pyl balený v 7 ml kelímku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: