GEL LAK AlleLac Chillout Collection 5ml Nr 32

Kód: 90259
150,68 Kč –32 %
lakier hybrydowy allelac chillout collection 5ml nr 28 (11)
150,68 Kč –32 % 102,74 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Dovolte mi vznítit velké emoce.   Jemné a jemné barvy, které vás určitě dostanou do éterické nálady míru a harmonie. Vyberte si odstín z vášnivé sbírky jedinečných pastelových barev.   Spojte je do nádherných párů a vytvořte nádherné, majestátní, elegantní kompozice. Zamilujte se do každého z devíti inspirativních návrhů - jemná béžová a růžová, nádherná zelená a korálová broskev, monumentální šedá nebo bělená safírová modrá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dovolte mi vznítit velké emoce. Jemné a jemné barvy, které vás určitě dostanou do éterické nálady míru a harmonie. Vyberte si odstín z vášnivé sbírky jedinečných pastelových barev. Spojte je do nádherných párů a vytvořte nádherné, majestátní, elegantní kompozice. Zamilujte se do každého z devíti inspirativních návrhů - jemná béžová a růžová, nádherná zelená a korálová broskev, monumentální šedá nebo bělená safírová modrá.

Ponořte se do hloubky barev s AlleLac!

Hybridní manikúra je nejoblíbenějším typem stylizace nehtů. Hybridní laky AlleLac jsou nejmodernější, vysoce pigmentované barvy. Zůstávají na nehtové desce ještě několikrát déle než tradiční laky.

Díky jednoduché aplikaci a dokonalé konzistenci umožňují hybridní laky na nehty AlleLac také začátečníkům lak na nehty!

Naopak, nepoškozují přírodní nehtovou desku, mohou ji naopak zesílit, což dále ovlivňuje životnost stylingu a možnost růstu zdravých a silných nehtů.

Hybridní laky AlleLac je produkt nejvyšší kvality pro manikúru doma, ale i v salonu. Mají bezpečné složení umožňují rychlou aplikaci a fantastické efekty stylizace nehtů.

Rozhodnutí, který produkt si vyberete, je jen na vás. Můžeme jen navrhnout, že stojí za to dát na několik různých barevných variant, aby bylo možné vytvořit různé krásné vzory na nehtové desce pokaždé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: