GEL LAK AlleLac Sheila Collection 5ml Nr 45

Kód: 90270
150,68 Kč –32 %
lakier hybrydowy allelac sheila collection 5ml nr 37 (21)
150,68 Kč –32 % 102,74 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Pokud se ztotožňujete s nezávislostí a tvrdohlavě se usilujete o dosažení cíle - vsaďte na devět silných, energických barev vytvořených na překonání stereotypů! Charisma vyplývající z každé z barev   - jedinečné brokátové barvy jsou dokonale kombinovány s atraktivním kobaltem, okouzlující fialovou a také vzrušující modrou! Můžete si být jisti - jen   vy se   rozhodnete, kterou cestou se chcete vydat.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud se ztotožňujete s nezávislostí a tvrdohlavě se usilujete o dosažení cíle - vsaďte na devět silných, energických barev vytvořených na překonání stereotypů! Charisma vyplývající z každé z barev - jedinečné brokátové barvy jsou dokonale kombinovány s atraktivním kobaltem, okouzlující fialovou a také vzrušující modrou! Můžete si být jisti - jen vy se rozhodnete, kterou cestou se chcete vydat.

Ponořte se do hloubky barev s AlleLac!

Hybridní manikúra je nejoblíbenějším typem stylizace nehtů. Hybridní laky AlleLac jsou nejmodernější, vysoce pigmentované barvy. Zůstávají na nehtové desce ještě několikrát déle než tradiční laky.

Díky jednoduché aplikaci a dokonalé konzistenci umožňují hybridní laky na nehty AlleLac také začátečníkům lak na nehty!

Naopak, nepoškozují přírodní nehtovou desku, mohou ji naopak zesílit, což dále ovlivňuje životnost stylingu a možnost růstu zdravých a silných nehtů.

Hybridní laky AlleLac je produkt nejvyšší kvality pro manikúru doma, ale i v salonu. Mají bezpečné složení umožňují rychlou aplikaci a fantastické efekty stylizace nehtů.

Rozhodnutí, který produkt si vyberete, je jen na vás. Můžeme jen navrhnout, že stojí za to dát na několik různých barevných variant, aby bylo možné vytvořit různé krásné vzory na nehtové desce pokaždé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: