GEL LAK MollyLac Luxury Glam Pink Reflections 5 ml Nr 540

Kód: 91113
191,78 Kč –33 %
23059 gel lak mollylac luxury glam pink reflections 5 ml nr 540
191,78 Kč –33 % 128,22 Kč
Skladem

Třpytivé kaskády zářivých částic, nádherných barev a duhové záře měsíčního prachu - to vše a ještě více obsahuje naše nejnovější kolekce Luxury Glam od MollyLac.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blikající kaskády zářivých částic, nádherných barev a duhové záře měsíčního prachu - to vše a ještě více jsme uzavřeli v naší nejnovější kolekci   Luxury Glam od Mollylac.   Toto není jen sbírka "třpytek"!   Jeho síla je ukryta v tajném receptu a výběru vhodné jemné fólie, která nejen perfektně odráží světlo, ale umožňuje i ultratenké vrstvy hybridního laku s maximálním krytím!

Originální elegantní a jedinečný charakter stříbřitě zbarvených částic vás nechá vyčnívat z davu.   Jedna věc je jistá - vy sami z nich nebudete moci odtrhnout zrak ani na chvíli.   Vsaďte na jedinečný půvab a vydejte se s námi na cestu do neznáma s nejmódnějšími trendy každé sezóny.   Nadčasové kouzlo těchto barev vás bude provázet každou sezónu!

Vyberte si jedinečnou kvalitu laku hybrid Lac Molly

♥ pokrytí po 1 vrstvě

♥ dokonalá konzistence

♥ vynikající pigmentace

♥ trvanlivost až 4 týdny

♥ neobsahují formaldehyd, DBP a toluen

♥ rozpustný v tekutinách na bázi acetonu (systém nasáknutí)

využití:

1. Připravte nehtovou desku (posouvejte kutikuly a membrány např. Pomocí frézky, podložte destičku se souborem nebo leštičkou vybrané gradace).
2. Destičku odmastěte, naneste tenkou vrstvu základny určené pro tuto kolekci a vytvrdnite.
3. Naneste vrstvu zvolené barvy a vytvrzení na LED lampu (Postup se může opakovat: Ultra tenké vrstvy by měly nanášet z důvodu vysoké pigmentace)
4. Na vyleštění přikryjte vrchním nátěrem speciálně určeným pro tuto kolekci - znovu vytvrzujte v žárovce, nezapomeňte zajistit volný okraj! Před použitím protřepejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: