Gel lak na nehty MollyLac Miss Iconic Daydream 5ml Nr 518

Kód: 91117
136,99 Kč –16 %
lakier hybrydowy mollylac miss iconic daydream 5ml nr 518 (1)
136,99 Kč –16 % 115,07 Kč
Skladem

Královna... Může být pouze jedna. I tak to bude královna večírku! Je to diva prázdninových eskapád, skutečná ikona, která se nebojí výzev. Ikonická krása? Samozřejmě, toto je nadčasová kráska, která nikdy nezanikne! Měnící se trendy ikony nakonec nejsou žádnou hrozbou! Podmínky jsou zde diktovány módou, ale pouze se souhlasem ikon! Toto je kolekce Miss Iconic – univerzální a vždy aktuální – je to prostě styl, který zůstává, když móda vyprchá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonická krása? Samozřejmě, toto je nadčasová kráska, která nikdy nezanikne! Měnící se trendy ikony nakonec nejsou žádnou hrozbou! Podmínky jsou zde diktovány módou, ale pouze se souhlasem ikon! Toto je kolekce Miss Iconic - univerzální a vždy aktuální - je to prostě styl, který zůstává, když móda vyprchá.

Devět barev z nejnovější kolekce Miss Iconic jsou barvy, které ukazují celou škálu ženskosti. Najdeme v něm okouzlující, jemné růžové, překvapivé a dívčí nahé barvy, nebesky modré a výrazné, syté barvy tmy. Miss Iconic je koneckonců celá škála barev pro každou příležitost.

Královna... Může být pouze jedna. I tak to bude královna večírka! Je to diva prázdninových eskapád, skutečná ikona, která se nebojí výzev. Pokud jste to vy - odstín 515 Beach Party je pro vás jako stvořený! Tato barva výrazné, energické růžové je letní a ve zkratce zábavná. Radost a zábava z dovolené! Nakreslete hrsti a nechte smutek daleko za sebou.

Vyberte si jedinečnou kvalitu laku hybrid Lac Molly

♥ pokrytí po 1 vrstvě

♥ dokonalá konzistence

♥ vynikající pigmentace

♥ trvanlivost až 4 týdny

♥ neobsahují formaldehyd, DBP a toluen

♥ rozpustný v tekutinách na bázi acetonu (systém nasáknutí)

využití:

1. Připravte nehtovou desku (posouvejte kutikuly a membrány např. pomocí frézky, podložte destičku se souborem nebo leštičkou vybrané gradace).
2. Destičku odmastěte, naneste tenkou vrstvu základny určené pro tuto kolekci a vytvrdněte.
3. Naneste vrstvu zvolené barvy a vytvrzení na LED lampu ( Postup se může opakovat: Ultra tenké vrstvy by se měly nanášet z důvodu vysoké pigmentace)
4. K vyleštění přikryjte vrchním nátěrem speciálně určeným pro tuto kolekci - znovu vytvrzujte v žárovce, nezapomeňte zajistit volný okraj! Před použitím protřepejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: