GEL LAK NTN PREMIUM 5ml č.147

Kód: LAC90371
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –28 %
lakier hybrydowy ntn premium delight sorbet collection 5g nr 147
109,59 Kč –28 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Kolekce NTN Premium Delight Sorbet – ladné barvy, které vás budou motivovat jednat. Sebevědomí a dívčí pohled kdykoli během dne nebo v noci! Síla charakteru a jemnost harmonických barev je jistě tou nejkrásnější symfonií pro smysly!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce gellaků NTN Premium Delight

Dopřejte si trochu potěšení s novou kolekcí sorbetových barev od NTN Premium! Šťavnaté barvy, které vám umožní vychutnat si nádhernou auru po celý rok. Ladné barvy, které vás budou motivovat jednat. Sebevědomí a dívčí pohled kdykoli během dne nebo v noci! Síla charakteru a jemnost harmonických barev je jistě tou nejkrásnější symfonií pro smysly!

14 7. Mix citrónové a sluneční barvy v neonové verzi. Překvapující při každém tahu štětcem! Působivá barva, která jistě posune vaše mani na nejvyšší úroveň!

Návod k použití:

1. Připravte nehtovou plotýnku zvolenou technikou a odstraňte z ní všechny epitelie, kutikuly a nečistoty. (fréza, kopyto, kolíčky, tyčinka)

2. Odmašťujte nehet pomocí čističe a případně použijte přípravek na nehty / základní nátěr

3. Naneste tenkou vrstvu vybrané barvy a vytvrzujte pomocí LED nebo UV/LED lampy (Operaci lze v případě potřeby opakovat. Nezapomeňte nanést velmi tenké vrstvy kvůli silné pigmentaci barev)

4. Pro lesk a fixaci to celé překryjte vrchním nátěrem - vytvrdíme v lampě. Nezapomeňte také chránit volný okraj, který vám umožní déle si užívat stylingu!

Čas vytvrzování: 48W LED žárovka - až 60 sekund. (v závislosti na tloušťce vrstvy, stupně pigmentace je čas vytvrzování standardizován pro všechny barvy a kolekce)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: