GEL LAK NTN PREMIUM 5ml č.147

Kód: LAC90371
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –29 %
lakier hybrydowy ntn premium delight sorbet collection 5g nr 147
109,59 Kč –29 % 78,08 Kč
Skladem

Kolekce NTN Premium Delight Sorbet - ladné barvy, které vás budou motivovat jednat. Sebevědomí a dívčí pohled kdykoliv během dne nebo v noci! Síla charakteru a jemnost harmonických barev je určitě tou nejkrásnější symfonií pro smysly!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce gellakov NTN Premium Delight

Dopřejte si trochu potěšení s novou kolekcí sorbetových barev od NTN Premium!   Šťavnaté barvy, které vám umožní vychutnat si nádhernou auru po celý rok.   Ladné barvy, které vás budou motivovat jednat.   Sebevědomí a dívčí pohled kdykoliv během dne nebo v noci!   Síla charakteru a jemnost harmonických barev je určitě tou nejkrásnější symfonií pro smysly!

14 7. Mix citrónové a sluneční barvy v neonové verzi.   Překvapující při každém tahu štětcem!   Působivá barva, která určitě posune vaše mani na nejvyšší úroveň!

Návod k použití:

1. Připravte nehtovou ploténku zvolenou technikou a odstraňte z ní všechny chlupy, kutikuly a nečistoty.   (fréza, kopyto, kolíčky, tyčinka)

2. odmašťujte nehet pomocí čističe a případně použijte přípravek na nehty / základní nátěr

3. Naneste tenkou vrstvu vybrané barvy a vytvrzujte pomocí LED nebo UV / LED lampy (Operaci je možné v případě potřeby opakovat. Nezapomeňte nanést velmi tenké vrstvy kvůli silné pigmentaci barev)

4. Pro lesk a fixaci to celé překryjte vrchním nátěrem - vytvrdíme v lampě.   Nezapomeňte také chránit volný okraj, který vám umožní déle si užívat styling!

Čas vytvrzování: 48W LED žárovka - až 60 sekund.   (v závislosti na tloušťce vrstvy, stupně pigmentace je čas vytvrzování standardizovaný pro všechny barvy a kolekce)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: