GEL LAK NTN PREMIUM 5ml č.148

Kód: LAC90372
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –28 %
lakier hybrydowy ntn premium delight sorbet collection 5g nr 148 (1)
109,59 Kč –28 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Kolekce NTN Premium Delight Sorbet - ladné barvy, které vás budou motivovat jednat. Sebevědomí a dívčí pohled kdykoliv během dne nebo v noci! Síla charakteru a jemnost harmonických barev je určitě tou nejkrásnější symfonií pro smysly!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce gellakov NTN Premium Delight

Dopřejte si trochu potěšení s novou kolekcí sorbetových barev od NTN Premium!   Šťavnaté barvy, které vám umožní vychutnat si nádhernou auru po celý rok.   Ladné barvy, které vás budou motivovat jednat.   Sebevědomí a dívčí pohled kdykoliv během dne nebo v noci!   Síla charakteru a jemnost harmonických barev je určitě tou nejkrásnější symfonií pro smysly!

14 8. Růže a to je všechno. Teplá, bonbónová barva pro výjimečných snílků.

Návod k použití:

1. Připravte nehtovou ploténku zvolenou technikou a odstraňte z ní všechny chlupy, kutikuly a nečistoty.   (fréza, kopyto, kolíčky, tyčinka)

2. odmašťujte nehet pomocí čističe a případně použijte přípravek na nehty / základní nátěr

3. Naneste tenkou vrstvu vybrané barvy a vytvrzujte pomocí LED nebo UV / LED lampy (Operaci je možné v případě potřeby opakovat. Nezapomeňte nanést velmi tenké vrstvy kvůli silné pigmentaci barev)

4. Pro lesk a fixaci to celé překryjte vrchním nátěrem - vytvrdíme v lampě.   Nezapomeňte také chránit volný okraj, který vám umožní déle si užívat styling!

Čas vytvrzování: 48W LED žárovka - až 60 sekund.   (v závislosti na tloušťce vrstvy, stupně pigmentace je čas vytvrzování standardizovaný pro všechny barvy a kolekce)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: