GEL LAK NTN PREMIUM 5ml č.33

Kód: LAC90258
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –28 %
lakier hybrydowy ntn premium miss universe collection 5g nr 33 (1)
109,59 Kč –28 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Sbírka Miss Universe - sbírka cukrovinek šílených růží, béžové a broskvové barvy s nádechem třpytivého světla.   Unikátní, velmi éterické barvy jsou skutečným mistrovským dílem pro všechny jemné ženy, které mají rádi barvy, které se hodí při každé příležitosti.   Jarní optimismus okouzlil těkavé chvíle, které si můžete zachovat ve svých stylizaci.   Zabalte se do nádherných, teplých barev, které ve vaší kolekci nevynecháte.   Bezchybný obraz kdykoliv a kdekoliv.

Prémie NTN jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek.   Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM - tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sbírka Miss Universe - sbírka cukrovinek šílených růží, béžové a broskvové barvy s nádechem třpytivého světla. Unikátní, velmi éterické barvy jsou skutečným mistrovským dílem pro všechny jemné ženy, které mají rádi barvy, které se hodí při každé příležitosti. Jarní optimismus okouzlil těkavé chvíle, které si můžete zachovat ve svých stylizaci. Zabalte se do nádherných, teplých barev, které ve vaší kolekci nevynecháte. Bezchybný obraz kdykoliv a kdekoliv.

Gel laky NTN jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek.   Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM - tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Hybridní manikúra je nejoblíbenější technikou nehtového umění.   Každý den získává stále více a více spokojených zákazníků.   Hybrid si získal svou popularitu díky několikaleté trvanlivosti bez poškození, třísky a nádherné záře.   Nyní je možné udělat hybridní manikúru doma, která již dlouho láká nadšence nehtů do věčné bitvy o nejkrásnější, nejdelší a nejzajímavější vzhled.

Abychom vyhověli stále rostoucím požadavkům zákazníků, jejichž "chuť k jídlu roste spolu s jídlem", představili jsme hybridní značku s vynikající kvalitou, trvanlivostí a pigmentací za vynikající cenu.   Abyste se zbavili hybridního laku na nehty z nehtové destičky, stačí použít acetonový tekutinu a nasáknout stylizaci a potom pomocí dřevěné tyčinky odstranit vlhkou hmotu.

Buďte nezávislí a vytvořte si obraz podle svých představ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: