GEL LAK NTN PREMIUM 5ml č.67

Kód: LAC90212
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –28 %
NTN PREMIUM 67 1 zdj
109,59 Kč –28 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Po půlnoci - Nejžhavější trendy v sezóně.   Sbírka devíti nejoblíbenějších barev je odpovědí na otázku, které barvy jsou nejpopulárnější pro mnoho ročních období tak na denní bázi, tak na obchodním setkání.   Černá, červená nebo zelená?   A co kombinace tlumené šedé barvy s purpurovou, živou barvou?   Nebojte se hrát s barvami a dopřejte si vzrušující extázi ve svých stylizaci! Gel laky NTN jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek. Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM - tuto značku budete milovat kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po půlnoci - Nejžhavější trendy v sezóně. Sbírka devíti nejoblíbenějších barev je odpovědí na otázku, které barvy jsou nejpopulárnější pro mnoho ročních období tak na denní bázi, tak na obchodním setkání. Černá, červená nebo zelená? A co kombinace tlumené šedé barvy s purpurovou, živou barvou? Nebojte se hrát s barvami a dopřejte si vzrušující extázi ve svých stylizaci!

Gel laky NTN jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek.   Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM - tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Hybridní manikúra je nejoblíbenější technikou nehtového umění.   Každý den získává stále více a více spokojených zákazníků.   Hybrid si získal svou popularitu díky několikaleté trvanlivosti bez poškození, třísky a nádherné záře.   Nyní je možné udělat hybridní manikúru doma, která již dlouho láká nadšence nehtů do věčné bitvy o nejkrásnější, nejdelší a nejzajímavější vzhled.

Abychom vyhověli stále rostoucím požadavkům zákazníků, jejichž "chuť k jídlu roste spolu s jídlem", představili jsme hybridní značku s vynikající kvalitou, trvanlivostí a pigmentací za vynikající cenu.   Abyste se zbavili hybridního laku na nehty z nehtové destičky, stačí použít acetonový tekutinu a nasáknout stylizaci a potom pomocí dřevěné tyčinky odstranit vlhkou hmotu.

Buďte nezávislí a vytvořte si obraz podle svých představ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: