GEL LAK NTN PREMIUM 5ml č.75

Kód: LAC90361
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –28 %
lakier hybrydowy ntn premium led new gossip girl nr 01 (1)
109,59 Kč –28 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Fiesta - je kolekce připravena pro stylových králů noci, kteří chtějí ukázat svou osobnost v stylizaci nehtů!   Máte rádi silné barvy kombinované s výraznými brokáty?   Ať se líbí!   Neporazitelné barvy, které nemůžete nechat projít lhostejně.   Vytvořte okouzlující kompozice v půvabném stylu.   Kouzlo, plné stylu - diktujete podmínky!   Fenomenální a tajemné?   Pokud chcete, aby vás tyto funkce popsali, musíte si dovolit trochu luxusu a mít celou kolekci.

Prémie NTN jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek.   Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM - tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fiesta - je kolekce připravena pro stylových králů noci, kteří chtějí ukázat svou osobnost v stylizaci nehtů! Máte rádi silné barvy kombinované s výraznými brokáty? Ať se líbí! Neporazitelné barvy, které nemůžete nechat projít lhostejně. Vytvořte okouzlující kompozice v půvabném stylu. Kouzlo, plné stylu - diktujete podmínky! Fenomenální a tajemné? Pokud chcete, aby vás tyto funkce popsali, musíte si dovolit trochu luxusu a mít celou kolekci.

Gel laky NTN jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek.   Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM - tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Hybridní manikúra je nejoblíbenější technikou nehtového umění.   Každý den získává stále více a více spokojených zákazníků.   Hybrid si získal svou popularitu díky několikaleté trvanlivosti bez poškození, třísky a nádherné záře.   Nyní je možné udělat hybridní manikúru doma, která již dlouho láká nadšence nehtů do věčné bitvy o nejkrásnější, nejdelší a nejzajímavější vzhled.

Abychom vyhověli stále rostoucím požadavkům zákazníků, jejichž "chuť k jídlu roste spolu s jídlem", představili jsme hybridní značku s vynikající kvalitou, trvanlivostí a pigmentací za vynikající cenu.   Abyste se zbavili hybridního laku na nehty z nehtové destičky, stačí použít acetonový tekutinu a nasáknout stylizaci a potom pomocí dřevěné tyčinky odstranit vlhkou hmotu.

Buďte nezávislí a vytvořte si obraz podle svých představ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: