Gummy Base 2in1 NTN Premium Easy Breezy 5 g Nr 5

Kód: R5P5M2B
164,38 Kč –34 %
baza kauczukowa do lakierow hybrydowych gummy base 2in1 ntn premium easy breezy 5 g nr 5
164,38 Kč –34 % 108,22 Kč
Skladem

Představujeme Vám speciální rekonstrukční podkladový gel lak Gummy Base 2v1 na nehty od NTN Premium! Díky speciálnímu složení je tento podkladový gel lak zabarvený není nutné na něj dát barevný gel lak. Posilte a obarvěte si nehty! Seznamte se s výrobkem pro speciální úkoly - Gummy Base. Pokud máte problémy s nehty - jsou slabé a je třeba je posílit, tento výrobek je pro vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám speciální podkladový gel lak Gummy Base 2v1 na nehty od   NTN Premium   ! Díky speciálnímu složení je tento podkladový gel lak zabarvený není nutné na něj dát barevný gel lak. Posilte a obarvěte si nehty!   Seznamte se s výrobkem pro speciální úkoly -   Gummy Base. Pokud máte problémy s nehty - jsou slabé a je třeba je posílit, tento výrobek je pro vás.

Univerzální, flexibilní, hustá gumový podklad, díky kterému nejen posílíte a vyrovnáte, ale i zrekonstruovat nebo vybudujete nehtovou ploténku.   Podklad má samovyrovnávací vlastnosti a díky pigmentu snadno skryjete zabarvení a nedokonalosti na nehtové ploténce.   S podkladem   Gummy   snadno zvýšíte přilnavost následných nanesených produktů a zabráníte mechanickému poškození nehtů.

výhody:

  • Přestavba poškozeného nehtu a vyrovnání desky během několika sekund!
  • Hustá konzistence usnadňuje aplikaci výrobku a práci na tvaru nehtu.
  • Posílení nehtů a trvanlivost manikúry až 4 týdny.
  • Dokonalá ochrana před mechanickým poraněním a rozštěpením.
  • Prodloužení nehtů až do 5 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: