Kapalina na dezinfekci roušek a povrchů s dvojnásobnou silou stříbra a peroxidu vodíku Allesilver 250 ml

Kód: 16886
123,29 Kč
Skladem

Účinný a mimořádně účinný dezinfekční přípravek založený na monoiónovej technologii s všestrannou aplikací na bázi peroxidu vodíku a stříbra - zabíječi bakterií!

Zdvojnásobte výkon - ještě lepší účinnost

Může se použít k poskytnutí antibakteriálních vlastností všem typům opakovaně použitelných masek!   Postačuje dobře nastříkat masku tekutinou dříve, než dojde k jejímu úplnému vyschnutí, prokáže antibakteriální účinek použití monoiónového stříbra!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte antibakteriální sílu stříbra v inovativní tekutině na dezinfekci materiálů a povrchů

Jedinečný přípravek s dvojnásobným výkonem a ještě lepší účinností!   Jeho tajemstvím je dvoufázový účinek hlavních složek.   Peroxid vodíku atakuje buněčnou membránu mikroorganismů a stříbro rozdrcené díky monoioniónovej technologii na velikost <0,2nm proniká do patogenních buněk, které je neustále ničí.   Toto kombinované působení zvyšuje biocidní účinek obou složek více než 100-krát.

UPOZORNĚNÍ! Podle nejnovějšího výzkumu každá maska, bez ohledu na to, zda je jednorázová nebo opakovaně použitelná, plní svou roli až 4 hodiny! Po uplynutí této doby by se měla maska vyměnit - AlleSilver vám pomůže, co rychle obnoví vaši opakovaně použitelnou masku s antibakteriálním účinkem.

Proč to musíte mít?

- Díky tomu získáte antibakteriální vlastnosti, např. Opakovaně použitelné masky, za které obvykle nutné platit draho!

- Unikátní kombinace stříbra a peroxidu vodíku s dvojitou silou
- Produkt připravený k použití
-   stačí nastříkat povrch nebo produkt vyžadující dezinfekci   - Praktická láhev s rozprašovačem
- Nedráždivý tekutina
- můžete použít na výrobky, které přicházejí do styku s potravinami
- Můžete to udělat sami doma.
- Používejte kdykoliv a kdekoliv cítíte potřebu dezinfekce

Může se použít k poskytnutí antibakteriálních vlastností všem typům opakovaně použitelných masek!   Stačí dobře nástřel dobře promytí masku tekutinou tak, aby po důkladném zaschnutí měla antibakteriální účinky, které ukazuje použití monoiontového stříbra!


SILVER   je kov, který se v přírodě vyskytuje přirozeně.   Je nezbytné pro správné fungování těla.   Lidé každý den absorbují stopové množství stříbra dýcháním, pitnou vodou a jídlem.   Jak antibakteriální činidlo se používá
v mnoha oblastech, například v kosmetice nebo medicíně, kde se používá již více než
4 000 let.   Je známý jako přírodní, účinné, netoxické a mírně antibiotikum, které se používá
v profylaxi av mnoha zemích je dostupné jako doplněk výživy a kosmetické přísady.

PEROXID VODÍKU je velmi silné okysličovadlo, které ničí každou patogenní mikroflóru - bez ohledu na to, zda ji tvoří houby, viry nebo bakterie.   Kyslík uvolňovaný z molekuly peroxidu vodíku působí přímo na buněčnou stěnu mikroorganismu.   Chemická reakce kyslíku s molekulami buněčné stěny vede k jejich denaturaci a destrukci.   Kromě saturace těla atomovým kyslíkem peroxid vodíku oxiduje toxické látky a mění jejich chemickou strukturu.   Zabíjejí se i takové patogenní mikroorganismy, jako jsou bakterie cholery nebo tyfu, jakož i mravenci antraxu - velmi odolné ve venkovním prostředí.   Peroxid vodíku je netoxický a rozkládá se na vodu a atomový kyslík.

Peroxid vodíku je přírodní látka, která je přítomná v každém těle.   Je nezbytné podporovat všechny procesy biologického metabolismu, t. J. Proteiny, uhlohydráty, tuky, jakož i minerální soli a vitamíny.   Kromě toho se podílí na práci enzymových a endokrinních systémů.   Podporuje také pronikání cukru z plazmy do buněk bez pomoci inzulinu.

Používejte také k dezinfekci povrchů, materiálů, zařízení a nábytku!   Produkt je také vhodný k dezinfekci výrobků, které přicházejí do styku s potravinami.

Účinný a mimořádně účinný dezinfekční přípravek založený na monoiónovej technologii s všestrannou aplikací na bázi peroxidu vodíku a stříbra - zabíječi bakterií!
Monoiónová technologie se používá ve farmaceutické a kosmetické výrobě, kde její vysoká účinnost byla potvrzena testy in vitro a in vivo.


využití:

Před aplikací produktu důkladně omyjte dezinfikován povrch před znečištěním.   Produkt je připraven k použití.   Před použitím dobře protřepejte.   Na dezinfikován povrch nastříkejte asi 15 ml kapaliny, počkejte asi 15 minut.   Používejte systematicky.

Aby se antibakteriálním vlastnostem dostali opakovaně použitelné masky, důkladně nastříkejte omytou a vysušenou masku.   Počkejte, až úplně vyschne.   Perfektně dezinfikována a antibakteriální maska připravená k použití.

Extrémně inovativní prostředek, který bojuje proti všem druhům patogenů, bakterií, hub, kvasinek a plísní.   Baktericidní a fungicidní látky   pro: Legionellapneumophila, Pseudomonasaeruginosa, Escherichia coli, Enterococcushirae, Staphylococcusaureus, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis (niger) *

* Účinnost přípravku byla testována akreditovanými zkušebními laboratořemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: