Kolagenová maska na obličej - STARS

Kód: R12P7M3
273,97 Kč –75 %
PhotoRoom 20230418 182042
273,97 Kč –75 % 68,49 Kč
Skladem

Tato inovativní Asijská Gold Bio kolagenová obličejová maska ​​je formulována s čistým zlatem, přírodními bio-přísadami a hydratační složkou aby vám přinesla jasně definovanou, mladší a zářivější tvář. Toto přepychové a přírodní ošetření pokožky je používáno mnoha mezinárodními lázněmi. Formulovány se speciálními ingrediencemi, které přenášejí zvlhčující element a přenášejí sílu čistého zlata a všechny jeho léčebné výhody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato inovativní Asijská Gold Bio Kolagenová maska na obličej je formulována s čistým zlatem, přírodními bio-přísadami a hydratační složkou aby vám přinesla jasně definovanou, mladší a zářivější obličej. Toto přepychové a přirodni ošetření pokožky je používáno mnoha mezinárodními lázněmi. Formulovány se speciálními ingrediencemi, které přenášejí zvlhčující element a přenášejí sílu čistého zlata a všechny jeho léčebné výhody.

Zlato dokáže zpomalit ochuzení kolagenu a rozklad elastinu. Maska stimuluje buněčnou regeneraci při základní vrstvě aby regenerovaly a stabilizovali imunitu pokožky.

Použití: 1. Omyjte a otřete si obličej do sucha.
2. Otevřete fóliový obal a aplikujte masku na vaši tvář.
3. Jemně přitlačte masku na obličej, čímž vytvoříte přiléhavější masku, která přesněji drží na vaší tváři.
4. Aplikujte zbytek bio-kolagenového gelu na vaši masku pro lepší efekt.
5. Masku nechte působit 20 až 30 minut.
6. Jemně odstraňte masku.

Masku nepoužívejte, pokud máte vysoce popálené nebo poškrábanou pokožku. Nepoužívat na velmi citlivou pokožku av případě iritace dejte masku dolů.

Doplňkové parametry

Kategorie: % AKCE %
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: