Lak na razítka a razítkování Molly Lac 10 ml Červený No. 5

Kód: R12P2M3A
219,18 Kč –57 %
lakier do stempli i stampingu mollylac czerwony 10 ml nr 5
219,18 Kč –57 % 94,52 Kč
Skladem

Jedinečná kolekce klasických laků na nehty, které nevyžadují vytvrzování v lampě.   Pokud rádi vytváříte složité vzory a máte rádi krásné stylizace - razítkování vás bude bavit!   Skvělá kvalita, silná pigmentace, jedinečné barvy.   Odrážejte i ty nejmenší detaily a kombinací různých vzorů a barev, vytvořte malé umělecká díla. Razítkování nebylo nikdy tak snadné a zábavné!   silné barevné krytí a krémová konzistence zajišťují pohodlí práce a hustá a středně schnoucí receptura zase rychlost vaší práce   Dokonale se rozotierali po talíři, aniž vytvářely pruhy a skvrny.   Díky jedinečnému složení vzor rychle schne po přenesení na nehet, aby se váš vzor nerozmazával a nehýbal!   Rychlé a efektivní dekorace na dosah ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná kolekce klasických laků na nehty, které nevyžadují vytvrzování v lampě. Pokud rádi vytváříte složité vzory a máte rádi krásné stylizace - razítkování vás bude bavit! Skvělá kvalita, silná pigmentace, jedinečné barvy. Odrážejte i ty nejmenší detaily a kombinací různých vzorů a barev, vytvořte malé umělecká díla. Razítkování nebylo nikdy tak snadné a zábavné! silné barevné krytí a krémová konzistence zajišťují pohodlí práce a hustá a středně schnoucí receptura zase rychlost vaší práce Dokonale se rozotierali po talíři, aniž vytvářely pruhy a skvrny. Díky jedinečnému složení vzor rychle schne po přenesení na nehet, aby se váš vzor nerozmazával a nehýbal! Rychlé a efektivní dekorace na dosah ruky.

Návod k použití:

1. Zvolený vzor na razítková destičce nebo destičce zakryjte opatřena lakem

2. Po poškrábání odstraňte přebytečný lak, aniž jste ho příliš tlačily na povrch

3. Nejlepší je nanést silikonovou razítko na destičku se vzorem velmi efektivně a okamžitě ji aplikovat na vybraný nehet

4. Na ochranu stylingu zakryjte celý nehet čirým lakem / vrchním lakem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: