LEDOVÝ PRÁŠEK NA NEHTY ICE CRUSH 2g č.5

Kód: R3P7M2B
136,99 Kč –53 %
ice nr5 2
136,99 Kč –53 % 64,38 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Ice Crush   - ledová manikúra v zajímavé textuře!   Vaše cesta k oslnivému   vzhledu   v multidimenzionální podobě - kombinace několika velikostí a tvarů duhových třpytivých částic.   Produkt umožňuje výrobu mnoha ozdob - od zalévání ve stylu   princeznovských nehtů   , přes míchání s gelem a vytváření vlastních kreativních stavebních produktů až po kropení, které dodá matný povrch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ice Crush - ledová manikúra v zajímavé textuře! Vaše cesta k oslnivému vzhledu v multidimenzionální podobě – kombinace několika velikostí a tvarů duhových třpytivých částic. Produkt umožňuje výrobu mnoha ozdob - od zalévání ve stylu princeznovských nehtů , přes míchání s gelem a vytváření vlastních kreativních stavebních produktů až po kropení, které dodá matný povrch.

Pudr je   poloprůhledný   - jen opalescentní v mnoha barvách - díky tomu bude na různých základních barvách vypadat úplně jinak.

Dodejte svým nehtům originalitu a lesk!   Nebojte se experimentovat, bavte se s jedinečnou manikúrou!   Vystupte z davu a vyvolejte lesk!   Ukažte se v nové verzi.   Dokonalý poměr fenomenálního šperkového pylu s různou tloušťkou částic odrážejících světlo jako zrcadlo.

Použití:

mrazivý efekt:

  1. Naneste lak ve vybrané barvě na nehet, po vytvrzení naneste vrchní lak bez disperze a nevytvrzujte.
  2. Celý nehet důkladně posypte a vytvrzujte v lampě.
  3. Jemným štětcem nebo kartáčkem nehet jemně očistěte od přebytečného pylu.

Připraven!

Efekt dlaždice:

  1. Naneste vybranou barvu na nehty a vytvrzujte v lampě - pokud produkt nemá lepivou vrstvu, naneste podkladovou bázi nebo například   Jewel Gel   a vytvrzujte.
  2. Pomocí loutky vyjměte pyl a důkladně jej vetřete do lepivé vrstvy.
  3. Jemným štětcem nebo kartáčkem nehet jemně očistěte od přebytečného pylu.
  4. Celou stylizaci důkladně zakryjte vrchním dílem, např.   .

Připraven!

Opeření - trojrozměrný efekt

Ledovou drť   můžete použít smícháním s gelovým nebo stavebním základem na nehty, jakož i akrylovým nebo akrylovým gelem.   Při takovém nanesení získá vaše stylizace trojrozměrný efekt a samotná aplikace se ještě zjednoduší.

V kelímku jsou 2 g pylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: