Lepidlo na řasy SENSITIVE 3g hypoalergenního

Kód: LAC03100305E
Značka: DREAMNAILS SK
410,96 Kč –10 %
4304 lepidlo na mihalnice sensitive 3g hypoalergenni
410,96 Kč –10 % 369,86 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citlivé - Toto lepidlo se doporučuje zejména pro citlivé oči a klienty, kteří kvůli alergiím nemohou tolerovat práci na silných lepidlech.


Citlivé - Toto lepidlo se doporučuje zejména pro citlivé oči a klienty, kteří kvůli alergiím nemohou tolerovat práci na silných lepidlech. Je hypoalergenní, nezpůsobuje podráždění a nesenzibilizuje oči.

Viskozita a rychlá doba schnutí lepidla vám umožní efektivně provádět aplikaci. Lepidlo Sensitive nemá žádné výpary.Je extrémně bezpečný a dá se použít i pro nejcitlivější oči.
Snadno se šíří. Může se použít k provádění aplikací na otevřeném oku.
Díky svým vlastnostem má relativně hustou konzistenci.
Doporučuje se také pro aplikace očních víček a metody Blink Express.

Barva: černá
Kapacita: 3g
Doba schnutí: 3-5 sekund
Lepení: do 4-5 týdnů
Konzistence: hustá
Pracovní podmínky s lepidlem: teplota vzduchu kolem 19-22 ° C, vlhkost vzduchu min. 50-70%.
Pamatovat! Přesná specifikace podmínek pro dané lepidlo je téměř nemožná, protože to ovlivňuje nejen teplota a vlhkost, ale také velikost místnosti.
jeho výška, nebo dokonce chemické složení vzduchu. Výběr perfektního lepidla pro vás, musíte být veden nejen podmínkami převládajícími ve vašem salonu, ale i pracovním tempem.
Každé lepidlo dostupné na našich stránkách může být alergické, závisí na individuálním sklonu k alergiím, proto se doporučuje test na alergii.


Podmínky skladování lepidla: Lepidlo na řasy - obecné bezpečnostní opatření:
Doporučení: Před každým použitím dobře protřepat. Lepidlo skladovat ve svislé poloze na chladném a tmavém místě při teplotě nižší než 18 ° C. Vyhněte se slunečním paprskům. Uzávěr dobře otočte, aby se zabránilo oxidaci lepidla. Lepidlo je určeno pouze pro profesionální použití, nelepte řasy na řemínky nebo trsy. Zamezte kontaktu s očima. Při použití řas na otevřené oko používejte mimořádně opatrně. Lepidlo může způsobit alergie, pokud je osoba alergická na složky lepidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: LEPIDLA na řasy
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: