Magic Pen - Magické Titanové Pero aurora MCB10

Kód: R5P6M3B
191,78 Kč –43 %
mcb10
191,78 Kč –43 % 108,22 Kč
Skladem

Jedinečný prášek pro nail art uzavřený v pohodlném rtu s aplikátorem. Zrcadlový povrch je nadčasový design pro manikúru. Potěšte se jiskřícím akcentem nebo stylizací v kouzelném prostředí, kde se cítit kapky kapajícího tekutého kovu! Přejděte do světa iluze a vzbuzujte obdiv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášek je zkompaktován, ale nenechte se zmást jeho malou velikostí! Pero obsahuje až 0,5 g prášku, což vám poskytne nespočet stylingů, protože při aplikaci produktu použijete jen malé množství!

Bez zbytečných pomůcek, bez ztrát produktu, bez neuklizeného pracoviště a bez létajících částic!

Přesný aplikátor ve tvaru měkkého houbičky s perfektní elasticitou je zárukou vždy dokonalé aplikace prášku bez skvrn a plýtvání produktem. Použijete přesně tolik, kolik potřebujete!

Oblečte si nehty do jasných barev a nebojte se zářit ve společnosti.

JAK POUŽÍVAT:

Nanesete lakový gel na nehet, který je správně připraven ke stylingu, a zakryjte ho ne-disperzním vrchním lakem. Ihned po vyjmutí z lampy nanesete prášek. Styling zajistěte druhou vrstvou hybridního vrchního laku.

Můžete také aplikovat prášek na barvu/vrchní lak s disperzí. V tomto případě bude efekt zcela odlišný – mnohem výraznější, kovový, ale nejednotný. Částice budou viditelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: