MollyLac The Secret Of Chameleon Portrayal 5 ml Nr 588

Kód: 91353
136,99 Kč –6 %
24100 mollylac the secret of chameleon portrayal 5 ml nr 588
136,99 Kč –6 % 128,22 Kč
Skladem

Tajemství Chameleona sestává z 11 jedinečných barev s nádhernou a jedinečnou žárem. Třpytivé barvy jiskřivé až na doraz. Nechte se unášet bezvadnými duhovými částicemi, které každým pohybem ruky mění barvy jako chameleon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

tajemství Chameleona   sestává z 11 jedinečných barev s nádhernou a jedinečnou žárem.   Třpytivé barvy jiskřivé až na doraz.   Nechte se unášet bezvadnými duhovými částicemi, které každým pohybem ruky mění barvy jako chameleon.

Kolekce je pro vaši inspiraci představena ve dvou verzích - bílé a černé.   Podívejte se, jak úžasně je můžete vykreslit různými způsoby.

Jeden produkt, mnoho možností.   Jediným limitem je vaše představivost.   Kombinace duhových bílých, které díky své univerzálnosti a čistotě budou jedinečným doplňkem vašeho vzhledu, červená v třešňové edici, fialová ve fuchsiové záři!   Bude záležet na vašem humoru, zda použijete dané barevné sólo, na světlé barvy nebo na tmavé a dodáte své manikúře silný 'dráp'.

Jaké je její tajemství?   Jde o kombinaci hybridního laku a pylu -   chameleonovití efekt.

Na to, abyste vytvořili oslnivou stylizaci, nemusíte kupovat dva různé výrobky -   sáhněte po laku na nehty 2v1!

Množství barev, perfektní vzhled a úspora času ... Je to vaše tajemství, je to   tajemství Chameleona!

Objevte svobodu kombinování hybridního laku s duhovou žárem!   Už nemusíte investovat do nového pylu, stačí přidat koření barvou z kolekce   Secret Of Chameleon   a volně kombinovat se svými oblíbenými barvami, čímž vytvoříte vícebarevné stylizace.   Nezapomeňte, že vaše manikúra nemusí být nudná!   Vaše nehty vás mohou překvapit svou jedinečnou aurou.

Návod k použití:

  1. Připravíme si nehtovou ploténku, zmatníme ji a odstraníme epitel a kutikuly.
  2. Nehet odmastěte čističem, pak naneste tenkou vrstvu base gel laku.
  3. Naneseme jednu nebo dvě tenké vrstvy barvy, každou vytvrzuje 30 sekund v 48W LED lampě.   V případě barev s částicemi doporučujeme výrobek před aplikací dobře promíchat.
  4. zafixujeme finish

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: