NAIL PREP - přípravek na odmašťování nehtové destičky 10ml

Kód: 90141
164,38 Kč –53 %
cuticle remover preparat do zmiekczania i usuwania skorek 10 ml
164,38 Kč –53 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Nail Prep Molly Lac - přípravek na odmašťování nehtové destičky 10 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nail Prep Molly Lac - přípravek na odmašťování nehtové destičky 10 ml

Produkt silně odmašťuje nehtovou desku jedinečným vzorcem - použijte jako první krok při navrhování nehtů!

Nail Prep ho připravuje na další části manikúry extrémně přesně a bezpečně, aniž poškodil přírodní lak na nehty.   Ideální produkt bez obsahu kyselin pro náročné talíře náchylné na oznámení a čipy.   Pomáhá uzavřít šupiny nehtů a maximalizuje přilnavost stylingových produktů k přírodnímu nehtu.

Perfektně odstraňuje vlhkost a nečistoty z nehtu a zároveň zvyšuje přilnavost stylingových produktů jakoukoliv technikou - akrylové, akrylové gely, gely, hybridy atd.

Přípravek je uzavřen v krásné láhvi se speciálně vybranou kartáčem, která vám umožní aplikovat dokonalé množství produktu.   Vysoce účinný, nevyžaduje mytí, neovlivňuje přirozené pH nehtové ploténky, což ji činí bezpečnou.

využití:

Před aplikací přípravků na nehty by nehtová deska měla spojit s pilníkem nebo leštícím blokem, aby se připravila na stylizaci nehtů, a kutikuly by měly přednostně připravovat pomocí frézy ze všech epitelů.   Důkladně očistěte povrch nehtu od vytvořeného prachu.   Potom v malém množství naneste přípravek na nehty jemně vysušenou kartáčem a počkejte, dokud přípravek nezaschne.   Po odpaření produktu můžeme pomocí vybrané techniky přistoupit k stylizaci nehtů.

Maximální trakce a trvanlivost každé stylizace!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: