NTN PREMIUM CALIFORNIA COLLECTION 5G NR 140

Kód: 90332
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –28 %
lakier hybrydowy ntn premium california collection (1)
109,59 Kč –28 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Kalifornie je sbírka 9 působivých barev v silných, energických odstínech.   Dokonale pokrývající receptura je splněním snu s intenzivními barvami.   Každý rok se těšíme na příchod léta a tím na vzrušení, které tato sezóna přináší! Teoreticky - malování v těchto barvách není v průběhu roku také zakázáno - ale neonové barvy získají v létě speciálně kouzlo během horkých letních výletů a bláznivých úniků!   Kolekce Kalifornie je plná barev vášně a charismatu s vynikající přilnavostí a jedinečnou konzistencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalifornie je sbírka 9 působivých barev v silných, energických odstínech. Dokonale pokrývající receptura je splněním snu s intenzivními barvami. Každý rok se těšíme na příchod léta a tím na vzrušení, které tato sezóna přináší! Teoreticky - malování v těchto barvách není v průběhu roku také zakázáno - ale neonové barvy získají v létě speciálně kouzlo během horkých letních výletů a bláznivých úniků! Kolekce Kalifornie je plná barev vášně a charismatu s vynikající přilnavostí a jedinečnou konzistencí.

Letos nám kolekce CALIFORNIA NTN Premium přinese speciální občerstvení. Budete v pokušení všemi z nich?

Expresivní, často vysoce reflexní barvy vás určitě zaujmou. Vytvořte monochromatický styl nebo jednotnou manikúru. Díky gradientu těchto barev se budete usmívat a kontrastní dekorace vám přinesou nejkrásnější chvíle z dovolenkových výletů.

Máte rádi francouzskou manikúru? Skvělé! Udělejte to opačným způsobem a vsaďte na zářivky - tato sezóna je hitem!

Zviditelněte se z dálky s energickým stylem s barvami svátků Kalifornie!

Gel laky NTN jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek. Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM - tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Hybridní manikúra je nejoblíbenější technikou nehtového umění. Každý den získává stále více a více spokojených zákazníků. Hybrid si získal svou popularitu díky několikaleté trvanlivosti bez poškození, třísky a nádherné záře. Nyní je možné udělat hybridní manikúru doma, která již dlouho láká nadšence nehtů do věčné bitvy o nejkrásnější, nejdelší a nejzajímavější vzhled.

Abychom vyhověli stále rostoucím požadavkům zákazníků, jejichž "chuť k jídlu roste spolu s jídlem", představili jsme hybridní značku s vynikající kvalitou, trvanlivostí a pigmentací za vynikající cenu. Abyste se zbavili hybridního laku na nehty z nehtové destičky, stačí použít acetonový tekutinu a nasáknout stylizaci a potom pomocí dřevěné tyčinky odstranit vlhkou hmotu.

Buďte nezávislí a vytvořte si obraz podle svých představ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: