PODKLAD PRO GEL LAKY, GELY A AKRYLOGEL NA PEDIKURU PEDIXY BASE MOLLYLAC 10 G

Kód: 25611
410,96 Kč –34 %
baza pod lakiery hybrydowe zele i akrylozel do pedicure pedixy base mollylac 10 g
410,96 Kč –34 % 269,86 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Podkladový gel lak   určen pro dokonalou pedikúru.   Vytváří jakousi ochrannou vrstvu pro vaše nehty na nohou a chrání je před mechanickým poškozením.   Hustý produkt je kombinací vlastností pružného hybridu, který dokonale ladí s přírodním nehtem a trvanlivostí gelu.   Díky těmto vlastnostem bude pedikúra mimořádně trvanlivá a odolná vůči vnějším faktorům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkladový gel lak určený pro dokonalou pedikúru. Vytváří jakousi ochrannou vrstvu pro vaše nehty na nohou a chrání je před mechanickým poškozením. Hustý produkt je kombinací vlastností pružného hybridu, který dokonale ladí s přírodním nehtem a trvanlivostí gelu. Díky těmto vlastnostem bude pedikúra mimořádně trvanlivá a odolná vůči vnějším faktorům.

Báze má inhibiční vrstvu, díky které hybridní barva dokonale přilne a neodlupuje se.   Tato báze je ideální pro křehké, lámavé a poškozené nehty, které potřebují zpevnění.   Je odolný a mimořádně pohodlný pro práci, vytváří dobrý základ pro regeneraci a růst nehtů a zabraňuje novému mechanickému poškození.   Díky vysoké pružnosti se neláme.

Může se použít k opravě defektů na okraji nehtu nebo k vytvoření malých prodloužení.   Doporučujeme používat s   Pedixy Top!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: