PODKLADOVÝ GEL LAK KAUČUKOVÝ S VLÁKNY HEDVÁBU RUBBER FIBER BASE PINK GLAM 10ML

Kód: 25590
383,56 Kč –30 %
pink glam
383,56 Kč –30 % 267,12 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Sáhněte po revolučním produktu, který vám umožní postarat se o nehty tím nejlepším způsobem.   Inovativní receptura komplexně chrání, vytváří a je ideální volbou pro prodloužení Vašeho nehtu. Spojení vlastností hybridní báze s hedvábnými vlákny s výhodami pryžové báze je bezprecedentní dílo, které jistě vezme kosmetický průmysl útokem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sáhněte po revolučním produktu, který vám umožní postarat se o nehty tím nejlepším způsobem.   Inovativní receptura komplexně chrání, vytváří a je ideální volbou k prodloužení!

Spojení vlastností hybridní báze s hedvábnými vlákny s výhodami pryžové báze je bezprecedentní dílo, které jistě vezme kosmetický průmysl útokem!

Samonivelační, hutný podklad s unikátní kaučukovou recepturou s extrémně tenkými vlákny pro gel a hybrid, si jej určitě oblíbíte a stane se vaším číslem 1!

Tvrdé a odolné díky vláknům a zároveň mimořádně flexibilní díky pryžovému složení!

Extrémně plastická struktura pokrývá váš nehet, aby mohl růst zdravý a silný bez jakýchkoli překážek.   Základna RUBBER FIBER MollyLac je produkt pro speciální úkoly.   Sáhněte po něm, když potřebujete extrémní kontrolu nad svou manikúrou a také tehdy, když si chcete být jisti, že potřebujete produkt, který vás nikdy nezklame.

Můžete si být jisti, že bude perfektně fungovat s vaším přírodním nehtem a zabrání lámání a odlupování laku.

Díky své husté konzistenci báze neprotéká po nehtové kůžičce.   Lehce postavíme vysněný tvar, vyrovnáme nerovnosti na nehtové plotýnce, čehož dosáhneme díky samonivelačním vlastnostem.

Návod k použití:

  1. Naneste tenkou vrstvu podkladu na pečlivě připravenou nehtovou desku.  
  2. Po vytvrzení můžete ihned nanést barvu nebo disperzi odstranit čističem a případné nerovnosti vyrovnat blokem.
  3. Můžete postupovat podle dalších kroků jako v případě hybridního stylingu nebo nalakovat nehtovou plotýnku tradičním lakem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: