Silcare UV Gel - CLEAR 250g

Kód: 16322
739,73 Kč
Momentálne nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gely Base One byly vytvořeny podle moderního receptu, který vytváří extrémně trvanlivé polymerní sekvence gelové hmoty. Díky příslušnému nastavení jednotek je hmota trvanlivá a flexibilní a zároveň má velmi dobrou přilnavost k hrotu ik destičce na nehty.
Base One Clear je průhledný gel, ideální na vytváření nehtů na špičkách i na šabloně. Snadno můžete kombinovat prvky a kombinovat je s jinými gely nebo akrylovými hmotami. Středně hrubé, samonivelační - poskytuje úroveň pohodlí. Odstraněním produktu kyseliny akrylové se získá mnohem příznivější účinek na nehtovou destičku než standardní UV gely.
VLASTNOSTI:

Produkt bez obsahu kyselin!
bezbarvý
středně silná
velmi dobré samonivelační vlastnosti
jeden rozložených

JAK SE: Naneste gel na nehtovou desku a vytvrzujte UV lampou s výkonem 36 wattů po dobu 2 minut. Vrchní vrstva po utírání nevyžaduje další leštění.
Základna Jeden řádek je jednofázový linie, která díky vývoji z nejlepších produktů kombinovaných v správných poměrech, může být použit v třífázovém procesu. Díky tomu použité dekorace budou trvat déle, a my se už nyní jejich intenzitu.
Prvním krokem je gelová podložka (např. Base Gel One Bonderite), která zvyšuje adhezi gelové hmoty. Ideální pro všechny typy nehtových desek. Gel tvoří ochranný filtr mezi nehtem a gelem, který zvyšuje adhezi následujících gelů. Používá se výhradně na gelovou metodu. Vytvrzená stavební vrstva: vyrobena z gelu, například Base One vrstva gelu z "vázací" je primer pro druhý krok, který jeClear - V. Třetím krokem je gel, jako například Base One Shining, který perfektně zapadá do předchozích vrstev a dodává nehtům lesk.

Doplňkové parametry

Kategorie: CLEAR PRŮSVITNÉ STAVEBNÍ GELY
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: