Silcare UV Gel - CLEAR 30g

Kód: 020618A
Značka: SK DREAMNAILS
328,77 Kč –25 %
932 silcare uv gel clear 30g
328,77 Kč –25 % 246,30 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gely Base One byly vytvořeny podle moderního receptu, který vytváří extrémně trvanlivé polymerní sekvence gelové hmoty. Díky příslušnému nastavení jednotek je hmota trvanlivá a flexibilní a zároveň má velmi dobrou přilnavost k hrotu ik destičce na nehty.
Base One Clear je průhledný gel, ideální na vytváření nehtů na špičkách i na šabloně. Snadno můžete kombinovat prvky a kombinovat je s jinými gely nebo akrylovými hmotami. Středně hrubé, samonivelační - poskytuje úroveň pohodlí. Odstraněním produktu kyseliny akrylové se získá mnohem příznivější účinek na nehtovou destičku než standardní UV gely.


VLASTNOSTI:

Produkt bez obsahu kyselin!
bezbarvý
středně silná
velmi dobré samonivelační vlastnosti
monofáza

JAK SE: Naneste gel na nehtovou desku a vytvrzujte UV lampou s výkonem 36 wattů po dobu 2 minut. Vrchní vrstva po utírání nevyžaduje další leštění.
Základna Jeden řádek je jednofázový linie, která díky vývoji z nejlepších produktů kombinovaných v správných poměrech, může být použit v třífázovém procesu. Díky tomu použité dekorace budou trvat déle, a my se už nyní jejich intenzitu.
Prvním krokem je gelová podložka (např. Base Gel One Bonderite), která zvyšuje adhezi gelové hmoty. Ideální pro všechny typy nehtových desek. Gel tvoří ochranný filtr mezi nehtem a gelem, který zvyšuje adhezi následujících gelů. Používá se výhradně na gelovou metodu. Vytvrzená stavební vrstva: vyrobena z gelu, například Base One vrstva gelu z "vázací" je primer pro druhý krok, který jeClear - V. Třetím krokem je gel, jako například Base One Shining, který perfektně zapadá do předchozích vrstev a dodává nehtům lesk.

Doplňkové parametry

Kategorie: CLEAR PRŮSVITNÉ STAVEBNÍ GELY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: