Silcare UV Gel - COVER 100g

Kód: 020620A2
821,92 Kč –36 %
gel na nechty 100g cover
821,92 Kč –36 % 520,55 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gely Base One byly vytvořeny podle moderního receptu, který vytváří extrémně trvanlivé polymerní sekvence gelové hmoty. Díky příslušnému nastavení jednotek je hmota trvanlivá a flexibilní a zároveň má velmi dobrou přilnavost k hrotu i destičce na nehty.
Base One Clear je průhledný gel, ideální pro vytváření nehtů na špičkách i na šabloně. Snadno můžete kombinovat prvky a kombinovat je s jinými gely nebo akrylovými hmotami. Středně tlusté, samonivelační - poskytuje úroveň pohodlí. Odstraněním produktu kyseliny akrylové se získá mnohem příznivější účinek na nehtovou destičku než standardní UV gely.
VLASTNOSTI:

Produkt bez obsahu kyselin!
bezbarvý
středně hrubá
velmi dobré samonivelační vlastnosti
jeden rozložených

JAK POUŽÍVAT: Naneste gel na nehtovou desku a vytvrzujte UV lampou o výkonu 36 wattů po dobu 2 minut. Vrchní vrstva po utírání nevyžaduje další leštění.
Základna Jeden řádek je jednofázová linie, která díky vývoji z nejlepších produktů kombinovaných ve správných poměrech, může být použit v třífázovém procesu. Díky tomu použité dekorace budou trvat déle , a my se již nyní jejich intenzitu.
Prvním krokem je gelová podložka (např. Base Gel One Bonder), která zvyšuje adhezi gelové hmoty. Ideální pro všechny typy nehtových desek. Gel tvoří ochranný filtr mezi nehtem a gelem, který zvyšuje adhezi následujících gelů. Používá se výlučně na gelovou metodu. Vytvrzená stavební vrstva : vyrobena z gelu , například Base One vrstva gelu z " vázací" je primer pro druhý krok, který jeClear - V . Třetím krokem je gel, jako například Base One Shining, který perfektně zapadá do předchozích vrstev a dodává nehtům lesk.

Doplňkové parametry

Kategorie: NUDE COVER KAMUFLÁŽ STAVEBNÍ GELY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: