Sugar Sweets Collection 5 g nr 193

Kód: 91323
Akce
136,99 Kč –43 %
lakier hybrydowy ntn premium sugar sweets collection 5 g nr 193 (1)
136,99 Kč –43 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Dodejte své manikúře poněkud sladké a pikantní poznámky díky kolekci hybridních leštidel od NTN Premium. Bourání stereotypů o jemnosti pastelových barev se právě stává realitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodejte své manikúře poněkud sladké a pikantní poznámky díky kolekci hybridních leštidel od NTN Premium. Bourání stereotypů o jemnosti pastelových barev se právě stává realitou.

Návod k použití:

  1. Připravte nehtovou desku zvolenou technikou, odstraňte veškerý epitel, kutikulu a nečistoty (frézka, kopyto, nůžky, hůl).
  2. Nehet odmastěte čističem a volitelně použijte přípravek / základní lak na nehty
  3. Naneste tenkou vrstvu zvolené barvy a vytvrdněte v LED nebo UV/LED lampě (operaci lze v případě potřeby zopakovat. Nezapomeňte na nanesení velmi tenkých vrstev kvůli silné pigmentaci barev).
  4. Pro lesk a fixaci celé přikryjte vrchním lakem - vytvrdněte v lampě. Nezapomeňte také chránit volný okraj, který vám umožní vychutnat si styling déle!

Čas vytvrzování: 48W LED žárovka - až 60 sekund. (v závislosti na tloušťce vrstvy, stupni pigmentace, doba vytvrzování je pro všechny barvy a kolekce jednotná)

NTN Premium jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme sestavili do velmi zajímavých a vášnivých kolekcí. Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN Premium - tuto značku si oblíbíte pro její extrémní pigmentaci a úžasnou trvanlivost.

Hybridní manikúra je nejoblíbenější technikou nehtového umění. Každý den si získává více a více spokojených zákazníků. Hybrid si získal popularitu díky několikadenní trvanlivosti bez poškození, čipování a nádherné záři. Provádění hybridní manikúry je nyní možné doma, což dlouho láká nadšence nehtů k věčnému boji o nejkrásnější, trvanlivý a zajímavý vzhled.

Správně provedená úprava hybridní manikúrou nepoškodí přírodní plotýnku, takže budete moci zapomenout na nepěkné štípání a lámavost nehtů!

Abychom splnili stále rostoucí požadavky zákazníků, jejichž „chuť k jídlu roste s jídlem“, představili jsme značku hybridů vynikající kvality, trvanlivosti, pigmentace za vynikající cenu. Abyste se zbavili hybridního laku z nehtové ploténky, stačí použít kapalinu na bázi acetonu a namočit styling a poté dřevěnou tyčinkou odstranit namočenou hmotu.

Buďte nezávislí a vytvořte si svůj vlastní obraz tak, jak se vám líbí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: