VÁNOČNÍ NÁLEPKY NA NEHTY SVÍTÍCÍ V UV COLORF CY-019

Kód: R3P6M2D
82,19 Kč –44 %
COLORF CY 019
82,19 Kč –44 % 45,21 Kč
Skladem

Nálepky na zdobení jsou vyrobeny fotoluminiscenční technologií - umožňuje jim po předchozí expozici svítit ve tmě!

Pokud hledáte perfektní dekoraci pro rychlé a snadné oživení klasického stylu – jste na správném místě! Precizní dekorace a nejmódnější vzory na dosah ruky, i když nemáte chytrou ruku na efektní malby!

Díky našim nálepkám si za pár chvil vytvoříte překvapivou manikúru, která upoutá drobnými prvky dotaženými do dokonalosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nálepky na zdobení jsou vyrobeny fotoluminiscenční technologií - umožňuje jim po předchozí expozici svítit ve tmě!

Pokud hledáte perfektní dekoraci pro rychlé a snadné oživení klasického stylu – jste na správném místě!   Precizní dekorace a nejmódnější vzory na dosah ruky, i když nemáte chytrou ruku na efektní malby!

Díky našim nálepkám si za pár chvil vytvoříte překvapivou manikúru, která upoutá drobnými prvky dotaženými do dokonalosti.

Aplikace nálepek je velmi jednoduchá   a intuitivně je zvládne osoba jakékoli pokročilosti.   Vyberte si požadovaný vzor, ​​přilepte jej na požadované místo a je připraven!   Skvělé složení, pro jehož přípravu budete potřebovat jen pomůcku jako hůlku nebo pinzetu.

Je to skvělá volba pro moderní ženy, které hledají ta nejmódnější řešení a rychlý salonní styling!   Atraktivní vzory, zajímavé textury a nesčetné možnosti.   Vyjádřete svou osobnost a náladu svou manikúrou.   Povlečení se skládá z mnoha kompozicí, jsme si jisti, že se nebudete umět rozhodnout!

Mimořádně   flexibilní   , dokonale se přizpůsobí tvaru nehtu.   Vynikající lepidlo perfektně přilne a při nošení   se neodlupuje   - stačí dokončit styling topem a je to hotovo!

Motivy jsou připraveny tak, aby se hodily na většinu nehtů – díky čemuž jsou mimořádně univerzální.   Vyznačují se mimořádnou přesností zpracování – při zachování ultratenké struktury jsou viditelné extrémně malé prvky, po aplikaci svršku prakticky nepostřehnutelné!   Pevné, odolné a odolné vůči roztržení.

Použití:

  1. Pokud je to nutné - vyřízněte vzor na požadovanou velikost.   Pomocí dřevěné tyčinky nebo pinzety odlepte nálepku z listu.
  2. Naneste nálepku na dříve připravený styling.   Pamatujte, že povrch by měl být suchý v případě tradičního laku nebo utřený   čističem   /   dehydratátorem   v případě UV stylingu.
  3. V závislosti na vzoru naneste jednu nebo dvě vrstvy vrchního laku.

Nálepky jsou vhodné pro použití s   klasickými a gel laky jako is   uv gely   a   akrylovými   gely .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: