Vitalizační maska na obličej s výtažkem z mořských řas TONY MOLY

Kód: 090900145
163,01 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska I Jsem Seaweed: Živočišná maska bohatá na mořské živiny obohacená o vybranou mořské flóry, která
jisti kůži a nejistot a obnovuje vitalitu nevýrazné pleti.


TONYMOLY, kultovní značka s autentickou kvalitou z Jižní Koreji, ví jak přeneseme radost každodenní korejské péče o pleť a kosmetiky tak, jako žádná jiná. TONYMOLY Zatrest s vašimi peci o pleť od samého začátku. Když se urban street kultura setkává s vysoce účinnými složkami a jedinečným obalem - zábava je zaručena.

Čím se značka korejské pečující kosmetiky TONY MOLY liší od ostatních značek? Hned na první pohled vás upoutá svým neokoukaným a zábavným vzhledem, pod kterým se skrývají opravdové zázraky. Korejské vědění v peci o krásnou pleť a pokožku sahá hluboko do jejich historie, z které lze čerpat iv dnešní době ty Nejúžasnější tajemství. Pod záštitou značky TONY MOLY naleznete hned Několik řad, které se svými přírodními ingrediencemi zamerují na určitou oblast pokožky či problému, kde si Svého oblibě nalezne každá milovnice zdravě vypadající pleti a hydratované pokožky.

TONY MOLY I Jsem

Bavlněná textilní struktura masek značky Tonymoly umožňuje pleti vstřebat účinné látky mnohem rychlejí. Tyto masky pokrývají konkrétním potřebám jednotlivých typu pleti, aby se Lépe přizpůsobily každé situaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: MASKY NA TVÁŘ
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: