AKRYL LIQUID 100ml Molly Lac CHERRY LADY s vůní třešně

Kód: 90391
273,97 Kč –50 %
liquid do akrylu monomer mollylac cherry cherry lady o zapachu wisni 100 ml
273,97 Kč –50 % 136,71 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Nádherná třešňová vůně Vám umožní vychutnat si pohodlí při práci bez dráždivého zápachu a modrá barva zabraňuje žloutnutí nehtů. Krásně zvýrazní bílou barvu při francouzském stylingu. Tekutina zaručuje optimální zpevnění, dokonalé zpevnění a nejlepší přilnavost hmoty k přírodním nehtům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akrylový styling bez tekutiny nemůže být úspěšný!   Monomer,   díky kterému můžete   přeměnit akrylový prášek Mollylac   pro homogenní hmotu pro stavbu a prodloužení nehtů.

Nejlepší receptura se střední dobou schnutí vám umožní vylepšit styling a ušetřit čas tím, že eliminuje pilování na minimum.

Nádherná   třešňová vůně   Vám umožní vychutnat si pohodlí při práci bez dráždivého zápachu a modrá barva zabraňuje žloutnutí nehtů.   Krásně zvýrazní bílou barvu při francouzském stylingu.   Tekutina   zaručuje optimální zpevnění, dokonalé zpevnění a nejlepší přilnavost hmoty k přírodním nehtům.

Perfektní produkt pro všechny stylisty všech úrovní dovedností.   Při práci s tímto produktem můžete libovolně modelovat akrylovou hmotu, například vytvářet rafinovanou linii úsměvu s francouzštinou nebo vytvářet 3D vypouklé ozdoby.

Návod k použití:

  1. Pomocí štětce (nejčastěji volený kočičí jazyk) spojte tekutinu s akrylovým práškem.
  2. Získanou hmotu naneste na nehty a vytvarujte dle svých preferencí.
  3. Nechte zaschnout a v případě potřeby použijte pilník/leštičku a nalakujte vrchním nátěrem. Doctor Top.

Kapacita:   100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: