Odstoupení od smlouvy

ODSTOUPENÍ BEZ udáním Dovod (Vrácení ZBOŽÍ)
Nevybrali jste si správně? S námi se výběru bát nemusíte. Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu je u nás možné do 30 dnů.

Kdy Mohu odstoupit od smlouvy bez udání důvodu?
U nás Moze vrátit každý zboží, ktery jste si u nás Koupili. Výjimkou je zboží, ktery

a) byl přizpůsoben či vyroben dle vašich požadavků (např. keratínovanie vlasů, barvení vlasů).

b) není možné vrátit z hygienických důvodů (např. Otevřené kosmetické a jiné výrobky, které přicházejí do přímého styku s pokožkou)

Dále není možné odstoupit od SMLOUVY o dárkovém zabalení zboží v momentě, kdy jsme už pro Vás zboží zabalili. Dovolujeme si Vás upozornit, že podle zákona zodpovídáte za Snížení hodnoty zboží v důsledky nakládáním s tímto zbožím jedinou způsobem, než je nutné k obeznámení se s povahou, vlastností a funkčnosti zboží. Proto vám v takovém případě může Vrátit pouze poměrně částku.

Jak mám postupovat při vzdálenosti cca od smlouvy bez udání důvodu?
V Lehote 30 dní od doručením zboží nám oznamte své rozhodnutí odstoupit od SMLOUVY. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailů info@dream-factory.sk. Použít Moze ai vzorový formulář pro odstoupení od SMLOUVY, ktery najdete zde.

Zboží bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů ode dne odstoupení, pošlete na adresu dreamfactory ID 93321308 U Arborky 696190 15 Praha – Satalice, nebo nám ho osobně doručte na prodejna na adresu.

Kupní cenu zboží vám vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení. S platbou však Moze v souladu se zákonem počkat, dokud nám zboží nevrátím. V případě, že odstúpime v prvních 14 dnech od doručením zboží, patří vám ai náhrada nákladově na dodání zboží ve výše odpovídající nejlevnějšímu nabízenému zpusob dodáním zboží.

kontakty
Všechny dotazy týkající se odstoupení bez udáním Dovod vám rádi zodpovíme, pokud nás budete kontaktovat na e-mailů info@dream-factory.cz.