GEL LAK NTN PREMIUM 5ml č.81

Kód: LAC90248
Akce
Značka: NTN gel laky
109,59 Kč –28 %
lakier hybrydowy ntn premium fiesta collection 5g nr 81
109,59 Kč –28 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Fiesta – je kolekce připravená pro stylové krále noci, kteří chtějí ukázat svou osobnost ve stylizaci nehtů! Máte rádi silné barvy kombinované s výraznými brokáty? Ať se líbí! Neporazitelné barvy, které nemůžete nechat přejít lhostejně. Vytvořte okouzlující kompozice v půvabném stylu. Kouzlo, plné stylu – diktujete podmínky! Fenomenální a tajemné? Chcete-li, aby vás tyto funkce popsali, musíte si dovolit trochu luxusu a mít celou kolekci.

Prémie Ntn jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek. Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM – tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fiesta – je kolekce připravená pro stylové krále noci, kteří chtějí ukázat svou osobnost ve stylizaci nehtů! Máte rádi silné barvy kombinované s výraznými brokáty? Ať se líbí! Neporazitelné barvy, které nemůžete nechat přejít lhostejně. Vytvořte okouzlující kompozice v půvabném stylu. Kouzlo, plné stylu – diktujete podmínky! Fenomenální a tajemné? Chcete-li, aby vás tyto funkce popsali, musíte si dovolit trochu luxusu a mít celou kolekci.

Gel laky Ntn jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek. Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM – tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Hybridní manikúra je nejoblíbenější technikou nehtového umění. Každý den získává stále více a více spokojených zákazníků. Hybrid si získal svoji popularitu díky několikaleté trvanlivosti bez poškození, třísky a nádherné záře. Nyní lze provést hybridní manikúru doma, která již dlouho láká nadšence nehtů do věčné bitvy o nejkrásnější, nejdelší a nejzajímavější vzhled.

Abychom vyhověli stále rostoucím požadavkům zákazníků, jejichž „chuť k jídlu roste spolu s jídlem“, představili jsme hybridní značku s vynikající kvalitou, trvanlivostí a pigmentací za vynikající cenu. Abyste se zbavili hybridního laku na nehty z nehtové destičky, stačí použít acetonovou tekutinu a nasáknout stylizaci a poté pomocí dřevěné tyčinky odstranit vlhkou hmotu.

Buďte nezávislí a vytvořte si obraz podle svých představ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: