Noční kamínky Opal GLOW - svítící ve tmě 250 ks mix velikostí - č.3 - 250 ks.

Kód: 92314
219,18 Kč –31 %
cyrkonie opal glow night swiecace w ciemnosci 250 szt mix rozmiarow nr 3 250 szt
219,18 Kč –31 % 150,68 Kč
Skladem

To tady ještě nebylo.   Nádherné, jemné a mimořádně ženské kamínky s dokonalým tvarem, díky kterým se vaše stylizace změní ve skutečné umělecké dílo.   Vypadají skvěle na denním světle – jemné pastelové a neonové barvy iv horečce sobotní noci – nabývají dravý charakter a poutají pozornost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To tam ještě nebylo.   Nádherné, jemné a mimořádně ženské kamínky s dokonalým tvarem, díky kterým se vaše stylizace změní ve skutečné umělecké dílo.   Vypadají skvěle na denním světle – jemné pastelové a neonové barvy iv horečce sobotní noci – nabývají dravý charakter a poutají pozornost.   Vyřádejte se a kombinujte různé barvy!   Dotaženo do dokonalosti, s precizním střihem je nejnovějším módním výkřikem a trendem, který nikdy neutichá.   Lesklé diamanty, které nelze lhostejně projít, vám umožní dosáhnout mimořádně okouzlujícího efektu na nehtech.   Pro změnu stylingu na umělecké dílo stačí přidat trochu třpytek a celé to vytvoří krásný šperkový finiš pro každodenní i slavnostní příležitosti.

Dostupné v mixu velikostí   od SS3 do SS14 v několika působivých barvách – musíte mít všechny!

Způsob aplikace závisí na vás - jednotlivé diamanty je nejlepší nalepit na nehty lepidlem, které zajistí rychlé schnutí.   Pokud rádi tvoříte složité vzory a potřebujete trochu času na aranžování uměleckých děl brožového typu pomocí vývaru na ozdoby, doporučujeme použít hrubý stavební základ - doporučujeme JE lly Structure Base   v čiré barvě, která zajistí trvanlivost až do dalšího stylingu bez ztráty jediného diamantu!

Množství:   250 ks.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: