NTN PREMIUM SEDUCTIVE COLLECTION 5G NR 133

Kód: 90425
Akce
Značka: NTN gel laky
136,99 Kč –43 %
lakier hybrydowy ntn premium seductive collection 5g nr 133
136,99 Kč –43 % 78,08 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Tato svůdná kolekce je mimořádně motivující. Plný vášně, optimismu a energie. Svůdné safírové barvy, tlumené bordó hnědé nebo možná sluneční vánek? Mimořádně elegantní barvy, které lákají svým šarmem. Výrazné barvy, tyto barvy rozhodně nepotřebují zbytečné doplňky, které dodají vašemu stylingu charakter. Tyto barvy jsou vždy osvědčeným řešením pro elegantní manikúru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato svůdná kolekce je mimořádně motivující. Plný vášně, optimismu a energie. Svůdné safírové barvy, tlumené bordó hnědé nebo možná sluneční vánek? Mimořádně elegantní barvy, které lákají svým šarmem. Výrazné barvy, tyto barvy rozhodně nepotřebují zbytečné doplňky, které dodají vašemu stylingu charakter. Tyto barvy jsou vždy osvědčeným řešením pro elegantní manikúru.

Která z barev vás inspiruje k novým zajímavým výtvorům?

Gel laky Ntn jsou nejkrásnější, speciálně vybrané barvy, které jsme uspořádali do velmi zajímavých a vášnivých sbírek. Pokud to vyzkoušíte jednou, vždy se vrátíte k NTN PREMIUM – tuto značku si zamilujete kvůli extrémní pigmentaci a úžasné trvanlivosti.

Hybridní manikúra je nejoblíbenější technikou nehtového umění. Každý den získává stále více a více spokojených zákazníků. Hybrid si získal svoji popularitu díky několikaleté trvanlivosti bez poškození, třísky a nádherné záře. Nyní lze provést hybridní manikúru doma, která již dlouho láká nadšence nehtů do věčné bitvy o nejkrásnější, nejdelší a nejzajímavější vzhled.

Abychom vyhověli stále rostoucím požadavkům zákazníků, jejichž „chuť k jídlu roste spolu s jídlem“, představili jsme hybridní značku s vynikající kvalitou, trvanlivostí a pigmentací za vynikající cenu. Abyste se zbavili hybridního laku na nehty z nehtové destičky, stačí použít acetonovou tekutinu a nasáknout stylizaci a poté pomocí dřevěné tyčinky odstranit vlhkou hmotu.

Buďte nezávislí a vytvořte si obraz podle svých představ!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: