PRÁŠEK NA NEHTY MISTIQUE EFFEKT 0,3g č.2

Kód: R3P7M3G
109,59 Kč –33 %
PYLEK DO PAZNOKCI ALLELAC MYSTIQUE EFFECT NR2 1c
109,59 Kč –33 % 72,60 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Hledáte velmi přirozený, ale zároveň velkolepý efekt, který změní vaši manikúru za pouhých 5 sekund?   Už jste to našli!   Je to   Mystique Effect,   dostupný v pěti nejtrendovějších odstínech, které se hodí k různým základním barvám. Mystique   je pyl, který na nehtech vytváří jemný saténový svítící povrch.   V závislosti na základní barvě nebo vašich osobních preferencích si můžete vybrat z pěti odstínů – růžová, fialová, zlatá, pastelová malachitová a baby blue.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte velmi přirozený, ale zároveň velkolepý efekt, který změní vaši manikúru za pouhých 5 sekund? Už jste to našli! Je to Mystique Effect, dostupný v pěti nejtrendovějších odstínech, které se hodí k různým základním barvám. Mystique je pyl, který na nehtech vytváří jemný saténový svítící povrch. V závislosti na základní barvě nebo vašich osobních preferencích si můžete vybrat z pěti odstínů – růžová, fialová, zlatá, pastelová malachitová a baby blue.

Pudr má jemné krytí 20%, takže neubere celou parádu odstínu, na který je nanesen.   Vypadá skvěle jak na pastelových a světlých barvách, tak na černé, díky čemuž se třpytí s povrchem broušeným saténovým laserem v jedné z nejmódnějších barev.

Použití:

  1. Naneste gel lak vrchní nátěr bez disperze a vytvrzujte jej 30 sekund.
  2. Do vrchní části, která je po vyjmutí z lampy ještě horká, vetřete prášek aplikátorem, silikonovým kartáčkem nebo prstem.
  3. Chraňte rozetřený pyl opětovným nanesením vrchního laku a nehet vytvrďte v lampě.

Kapacita:   čistá hmotnost pylu 0,3 g, pyl balený ve 3 ml kelímku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: