PUDR NA NEHTY DĚJE VU 1 G Č.15

Kód: R4P2M3B
219,18 Kč –51 %
AirBrush 20200522012356
219,18 Kč –51 % 105,48 Kč
Skladem

Čas na fenomenální efekt, který stimuluje smysly a vzpomínky - čas na   Deja vu   - opravdu magický, milion barev holografického mikro prachu pro dekorace!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čas na fenomenální efekt, který stimuluje smysly a vzpomínky - čas na   Deja vu   - opravdu magický, milion barev holografického mikro prachu pro dekorace!

Deja vu Effect   je kolekce   naplněná jemností díky pastelové notě a matné struktuře a zároveň plné dravého vzhledu díky holografické záři.

Posypte nevytvrzený top (předem nalakovaný hybridním lakem na nehty nebo bez barevného základu!) a probuďte vzpomínky!   Vytvářejte vzory, kombinujte barvy – stačí si vybrat dvě nebo více barev a vytvořit magickou kompozici, která krásně odráží světlo.

Dodejte svým nehtům originalitu a fenomenální lesk!   Zvýrazněte jedinečné vzory posypáním pouze vybraných stylingových prvků!   Bavte se s barvami, tvary a texturami!

Použití:

  1. Na dříve nanesený gel lak pokrytý bezvýpotkovým vrchním nátěrem (bez disperzní vrstvy) nasypte pyl   Deja vu   Effect .
  2. Po vytvrzení stylingu se dostaví šperkový efekt plný šik a ženskosti.
  3. Přebytečný pyl jemně odstraňte kartáčkem na prach a máte hotovo!
  4. Doplňková možnost - chcete-li, aby se   Deja vu efekt rozzářil a dal mu nový rozměr, použijte bezvýpotkový   top coat a vytvrzujte v LED/UV lampě

Kapacita:   hmotnost pylu netto cca 1 g, pyl balený v 3ml kelímku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: