Sada štětců 3ks COLORS ACRYL

Kód: R12P2M1B
164,38 Kč –34 %
PhotoRoom 20230324 142252
164,38 Kč –34 % 108,22 Kč
Skladem

Štětce určené speciálně pro lidi, kteří se profesionálně zabývají úpravou nehtů gelovou metodou, jakož i pro práci na manikúře, pedikúře a zdobení. Tento produkt poskytuje nejvyšší komfort práce.

Vysoce kvalitní štětiny podporují větší přesnost. Velká rozmanitost vám umožňuje vybrat si ten správný nástroj pro každý úkol. Vynikající zpracování zaručuje mimořádnou přesnost, užitečnou při vytváření všech druhů malých detailů a povrchových úprav.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štětce   určené speciálně pro lidi, kteří se profesionálně zabývají úpravou nehtů gelovou metodou, jakož i pro práci na manikúře, pedikúře a zdobení.   Tento produkt poskytuje nejvyšší komfort práce.

Vysoce kvalitní štětiny podporují větší přesnost.   Velká rozmanitost vám umožňuje vybrat si ten správný nástroj pro každý úkol.   Vynikající zpracování zaručuje mimořádnou přesnost, užitečnou při vytváření všech druhů malých detailů a povrchových úprav.

Sada Vám komplexně poslouží při provádění manikúry jakoukoli metodou!   Počínaje aplikací gelových - plochých čtvercových štětců, až po přesné umístění produktu, například gelového nebo hybridního pod nehtovou kůžičku, s tenkými přesnými štětci s tenkou špičkou.

Součástí sady jsou   i dva vějířovité štětce, které úspěšně využijete k zametání prachu či třpytek při nanášení dekorací.   Velký výběr dekoračních štětců ze sady vám umožní vytvářet složité dekorace a ozdoby.   Dlouhým tenkým štětcem úspěšně uděláte dlouhé a tenké, dokonale rovnoměrné linky.   Vrcholem bude i sonda na zdobení, která vám pomůže při manikúře například pomocí pavoučího gelu nebo když si klient ptá přesné tečky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: