SVÍTÍCÍ PUDR NA NEHTY LUMINO č.8

Kód: R4P2M1B
136,99 Kč –55 %
29391 svietiaci puder na nechty lumino c 8
136,99 Kč –55 % 61,64 Kč
Vyprodané
Položka byla vyprodána…

Inovativní efekt – pyl, který svítí ve tmě! Dodejte svému stylingu nebývalý vzhled! Paleta 12 působivých barev ve velmi zajímavých verzích, které musíte mít ve své sbírce!

Pudr lze nanést na jakoukoli barvu hybridního laku, avšak při nanesení na barvu podobnou té, která ve tmě svítí Lumino , efekt navíc zvýrazní, posílí a zvýrazní jeho krásu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní efekt – pyl, který svítí ve tmě! Dodejte svému stylingu nebývalý vzhled! Paleta 12 působivých barev ve velmi zajímavých verzích, které musíte mít ve své sbírce!

Pudr lze nanést na jakoukoli barvu gel laku, avšak při nanesení na barvu podobnou té, která ve tmě svítí Lumino , efekt navíc zvýrazní, posílí a zvýrazní jeho krásu.

Lumino efekt můžete použít také jako doplněk k ombře stylingu, který bude vypadat fenomenálně na denním světle i v noci.

Pudr můžete použít ke stylingu s gel laky, akryly či gely a můžete posypat i klasickým lakem na nehty a počkat, až to celé zaschne!

Jako jeden z mála - Lumino pyl můžete kombinovat s gelem, akrylovým gelem, gel lakem a nanést hotový produkt jako dosud! Jedinečný efekt, jaký tady ještě nebyl.

Pozor! Způsob užívání může způsobit: okouzlení, spokojenost, závislost, spokojenost a jiné pozitivní pocity.

Jak aplikovat Lumino efekt na gel/hybrid:

  1. Nalakujte si nehty základní barvou
  2. Nalakujte si nehty vaší oblíbenou barvou a kúru (opakujte pro lepší efekt)
  3. Pudr pevně vetřete do disperzní (lepivé) vrstvy laku štětcem nebo posypte nevytvrzený lak - dvě možnosti - různá intenzita barvy!
  4. Přebytečný pyl odstraňte měkkým kartáčkem nebo kartáčem
  5. Vrchní nátěr a vytvrzování
  6. S takovými nehty a pozitivním přístupem můžete dobýt svět!

Kapacita: čistá hmotnost pylu cca 2 g, pyl balený ve 3 ml kelímku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: