Top of Tops Bezvýpotkový Hybrid Gel 15 g

Kód: X0910121B
410,96 Kč –38 %
Top of Tops Bezvýpotkový Hybrid Gel 15 g
410,96 Kč –38 % 256,16 Kč
Skladom

Co očekáváte od vrchního kabátu? Ať už si myslíte o čemkoliv, odpověď je naše Top of Tops No Wipe

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co očekáváte od vrchního kabátu? Ať už si myslíte o čemkoliv, odpověď je naše Top of Tops No Wipe. To nejlepší z nejlepších, nejodolnější z nejodolnějších.

Za své vlastnosti vděčí inovativní technologii Gloss Booster, která v maximální míře využívá světelnou energii. To dává horní vrstvě dlouhodobý lesk a ochranu proti chemikáliím a oděru. Víme, že vaše nehty musejí být připraveny na všechno - rychlou opravu poruchy v autě, mytí hromady nádobí po domácnosti v domácnosti nebo pomoc kamarádovi při pohybu před datem svého života, který se blíží. Rovnováha mezi flexibilitou a tvrdostí je dokonale udržována; s funkcí Top of Tops No Wipe zůstane manikúra v perfektním stavu bez ohledu na situaci.

Výrobek je možné používat s barevnými a stavebními gely, hybridními leštidly a akrylovými barvami, takže je velmi univerzální. Barva a lesk zůstávají stejné až do následujícího ošetření stylingem a jediná věc, která by vás mohla překvapit, je myšlenka toho, jak odolná, lesklá a nezničitelná může být vaše manikúra. Nyní můžete vylézt na vrchol a vychutnat si život v plném proudu bez obav o nehty.

VLASTNOSTI:

používá technologii Gloss Booster
poskytuje vysoce lesklý povrch
neodpiera se, nespraskáva, neštěpí ...
vysoce odolný vůči žloutnutí
pracuje s přírodní deskou na nehty
vlivem chemie domácnosti se nestane nudou
univerzální - pro barevné a stavební gely, hybridní laky a akryláty
tenká konzistence
Návod k použití: Vrchní vrstvu nanášejte štětcem jako poslední tenkou lesklou vrstvu. Vytvrzujte pod UV (36 W) nebo UV-LED (48 W) lampou po dobu 120 sekund.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: